Android Uygulamalar 13 Ekim 2012, 09:26
1Tap Cleaner Android

1Tap Cleaner, Geçmiş Temizleyici

Günümüzde mobil cihazlar giderek daha fazla bilgisayar, radyo ve televizyonun yerini almakta. Bunun sonucu her gün hatta neredeyse her saat mobil cihazımıza yeni dosyalar yüklüyoruz. Ancak bu dosyalar aynı bilgisayarlarda ki gibi bir karmaşaya sebep oluyor. Bu karmaşa sonucu işimize yaramayan bir çok dosya gereksiz yere yer kaplayıp cihazımızı yoruyor. 1Tap Cleaner uygulaması da bu gereksiz dosyaları silerek cihazımızı daha sağlıklı hale getiriyor.

1Tap Cleaner, Android işletim sistemi kullanan cihazlar için harika bir temizleme aracı. Cihazınıza yüklediğimiz bazı uygulamaları silseniz bile tam olarak kaldıramıyorsunuz. Bunun sonucu o uygulamadan arta kalan dosyalar telefon hafızasında gereksiz ve boşa yer kaplıyor. Her geçen gün bu şekilde daha fazla dosya ve uygulama yer işgaline sebep oluyor. 1Tap Cleaner uygulaması ise bu silemediğimiz dosyaları silerek cihazı temizliyor. Toplam 4 kategoriye ayrılmış temizlik aracının kullanımı da oldukça kolay. Zaten Türkçe dil desteği bulunduğu için neyin ne işe yaradığınız hemen çözebileceksiniz. İster elle isterseniz zamanlayarak uygulamanın belli aralıklar ile önbelleği, internet geçmişini, çağrı ve mesajları temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretiz olarak sunulan 1Tap Cleaner uygulaması küçük boyutu sayesinde Android cihazınızı yormamak da ve küçük boyutu sayesinde hafızada çok az yer kaplamaktadır. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. güneş merzuka

    Harika bir uygulama. Artık bilgisayar başına bile pek geçmiyorum diyebilirim. Hatta bilgisayarı satmayı düşünmeye bile başladım :D. Tabi o kadar da değil ancak gerçekten Android uygulamalar sayesinde çok daha rahata kavuştum birde az şarj yese.

    Cevapla
  2. ülkü-m sağanak

    Çok güncel bir site olmanızın yanında en işe yarar uygulamaları seçip bunları ayrıntılı şekilde anlattığınız için teşekkür ederim. Benim gibi Google Play Store üzerindeki sınırlı bilgiden hoşlanmayanlar için çok yardımcı oluyorsunuz.

    Cevapla

Yorum Yap