Android Oyunlar 11 Ekim 2012, 08:11
NFL Pro 2013 Android

NFL Pro 2013, Android Amerikan Futbolu

Gameloft tarafından geliştirilmiş olan NFL Pro 2013, Amerikan futbolu tadını artık akıllı telefon ve tabletlere sunuyor. Grafik ve ses kalitesi bakımından birçok oyuna taş çıkaracak olan NFL Pro 2013 ücretsiz olarak Google Play Store üzerinde indirilebilir durumda. Yeni çıkmış bir oyun olmasına rağmen kısa sürede popüler bir oyun halini alan NFL Pro 2013 birçok kullanıcı tarafından da beğenilerek oynanan bir oyun halini aldı. 5 üzerinden yapılan puanlamada 4.3 gibi yüksek bir puan alan oyun 2013 yılı içerisinde en çok indirilen oyunlardan birisi olacağa benziyor.

535MB boyutunda olan sahip olduğu kaliteli grafikleri sayesinde bu boyutta olmayı hak ettiğini bize gösteriyor. Ülkemizde pek tutulmayan bir spor dalı olan Amerikan futbolunu merak eden arkadaşlar bu oyun sayesinde oyunun inceliklerini rahatlıkla öğrenebilir. Oyun sahip olduğu yüksek kalitedeki grafikleri yüzünden sadece üst seviye Android telefon ve tabletlerde çalışmaktadır. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor olsa bile Gameloft’un geleneği halini alan oyun içi satış bu oyunda da geçerliliğini korumakta.

Gameloft’un NFL Pro 2013 isimli bu oyun için hazırlamış olduğu videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan NFL Pro 2013 Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap