Android Oyunlar 10 Ekim 2012, 23:00
INDESTRUCTIBLE Android

INDESTRUCTIBLE, Android Ölüm Yarışı Oyunu

Ölüm yarışı isimli filmi belkide çoğumuz izlemişizdir. Oradaki hikayeyi konu alan INDESTRUCTIBLE isimli bu oyun bu yazımızın konuğu. Glu Mobile tarafından geliştirilmiş olan bu oyun kısa sürede Google Play Store üzerinde en popüler oyunlar arasında yerini almayı başardı. Grafik ve ses efektleri bakımından muhteşem bir oyun olan INDESTRUCTIBLE, Multiplayer seçeneği sayesinde 4 kişinin aynı anda oynayabileceği bir oyun haline de gelebiliyor.

3 farklı arena üzerinde oynanan oyunda aracınızın özelliklerini paranıza göre geliştirmeniz mümkün. Para kazanmak için ise yarışlarda başarı sağlamanız gerekmekte. İlk zamanlar zor bir oyun gibi görünen INDESTRUCTIBLE ilerleyen bölümlerde sizi kendine bağlayan bir oyun halini alıyor. Level özelliği bulunan oyunda seviyeniz ne kadar yüksek olursa o kadar güçlü ve zengin oluyorsunuz. Böylelikle farklı arabalar alabilir ve bu arabaları isteğinize göre güçlendirebilirsiniz. Tabi ki oyunda Level atlamak ne yazık ki kolay değil. Lakin hızlı bir şekilde seviye atlamak isterseniz online olarak oynamanızı tavsiye ederim. Online oyunlarda daha fazla exp ve para verilmekte.

INDESTRUCTIBLE Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan INDESTRUCTIBLE Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap