Android Oyunlar 10 Ekim 2012, 08:34
Zombiewood Android

Gameloft’un Zombiewood’u 31 Ekim’de Geliyor

Cadılar bayramı yaklaştığı şu günlerde Gameloft daha önce sunmuş olduğu Zombiewood isimli oyununu geliştirerek tekrardan sunmayı hedefliyor. Daha önceleri 5$’dan satışa sunulan oyun yeni versiyonu ile birlikte ücretsiz olarak sunulacak. Tabi ki oyun içerisinde gene de ücretli olarak satın alınabilecek bölümlerin yer alması bekleniyor. Eski oyuna göre daha çok özellik barındırması beklenen oyun hem grafik hemde ses kalitesi bakımında da daha üstün bir yapıya sahip olacağa benziyor.

Zombilerin bastığı bir şehirde kız arkadaşını arayan bir dublörün hikayesini anlatan oyunda, kahramanınıza silahlar alabilir ve onu güçlendirebilirsiniz. Tabi ki oyunun yeri sürümünde bazı özel silahların ücretli olarak sunulacağını düşünüyoruz. Bağımlılık yapacak derecede kaliteli ve sürükleyici bir oyun olan Zombiewood’un yeni versiyonunda bizi birçok özelliğin yanı sıra hikayenin daha da derinden işlenmesi ile yeni görevler de bekliyor olacak. Böylelikle oyunda zorlu bölümlerin yanı sıra çok sayıda bölüm yer alacak.

Gameloft’un Zombiewood Android oyunu için hazırlamış olduğu kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

31 Ekim’de sunulması beklenen oyun ilk olarak Android ve iOS platformları için indirilebilir olacak, gelecek dönemlerde ise diğer mobil platformlarda da bu oyunun sunulmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap