Diğer Tabletler 9 Ekim 2012, 16:47
Stormax 9.7 tablet

Stormax’ın 9.7-inç’lik Tableti ve Özellikleri

Ülkemiz mobil pazarına bu sene içerisinde yüzlerce firma giriş yapmış durumda. Bu firmalardan birisi olan Stormax 9.7-inç’lik tabletini ülkemiz pazarında kullanıcılarına sunuyor. Fiyat/performans bakımından üstün olan bu tabletin fiyatı da 500TL civarında değişiklik göstermekte. Android 4.0 ICS işletim sistemini kullanan tablet 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç almakta. Ayrıca modelde 16GB’da dahili hafıza yer alıyor. 9.7-inç’lik ekrana sahip olan model HD film izlememize de imkan sunuyor.


1024 x 768 çözünürlüğünde ekrana sahip olan model sahip olduğu 1.6 GHz hızında çift çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM sayesinde HD kalitede oyunları da rahatlıkla oynatabilir düzeyde. 0.3 MP ön kamera ve 2.0 MP arka kameraya sahip olan model ile Skype gibi uygulamalar sayesinde görüntülü görüşme yapma imkanımız bulunmakta. Ayrıca bu ürünün sahip olduğu 7000mAh’lık bataryası da birçok tablete göre uzun bir kullanım imkanı sunuyor. Harici 3G bağlantısını da bağlayabildiğimiz bu tablet iletişim birimi olarak Wi-Fi kullanmakta.

Seçkin elektronik mağazalarında satışa sunulan bu tableti 2 yıl garantili olarak satın alma imkanına sahipsiniz. Bize göre ülkemizde satışa sunulan tabletler arasında fiyat/performans bakımından bu tabletin en üst sıralarda yer aldığını belirtebiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap