Android Oyunlar 9 Ekim 2012, 08:00
Jetpack Joyride Android-1

Jetpack Joyride, Android Aksiyon-Macera Oyunu

Bu yazımızda sizlere Fruit Ninja’nın yapımcısı olan Halfbrick Studios’un geliştirmiş olduğu Jetpack Joyride isimli oyundan bahsedeceğiz. Aksiyonun hiç bitmediği oyunda maceralı görevler de sizi bekliyor olacak. İşlerinin kötü gittiğini gören Barry Steakfries bir gün araştırma laboratuvarının önünde uçmayı sağlayan bir roketle karşılaşır. İçeriye hızla girerek roketi alan Barry’nin böylelikle maceraları başlamış olur. Bu maceralarında Barry’e en iyi şekilde yardım etmeli ve görevleri yerine getirmemiz gerekmekte.

Jetpack Joyride Android oyunu grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça üstün bir oyun sayılabilir. Oyunu oynamak için en az 600 MHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemci veya üstü bir işlemci gerekmektedir. Oyun Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışmakla beraber 30MB’lık bir yükleme dosyası ile kurulmakta. Tabletlerde ve telefonlarda rahatlıkla oynanabilen Jetpack Joyride dokunmatik ekranla da tam bir uyum içerisinde.

Jetpack Joyride Android oyunu için hazırlanmış olan kısa video:

Birbirinden farklı görevlerin bulunduğu oyunda karşımıza özel yetenekler kazandıran birde hediyeler çıkıyor. Bu hediyeler sayesinde oyun içerisindeki görevleri tamamlamanız daha eğlenceli ve kolay bir hal alacak. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Jetpack Joyride Android oyunu kısa sürede en popüler oyunlardan birisi halini aldı. Böyledir ki oyun 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir rakama ulaşmış durumda. Sizlerde Jetpack Joyride isimli bu oyunu denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap