Android Oyunlar 8 Ekim 2012, 07:51
Townsmen android-1

Townsmen, Android Köy Kurma Oyunu

Ülkemizde veya dünyada birçok Facebook kullanıcısı büyük bir ihtimalle herhangi bir köy kurma oyunlarından birisini oynamıştır. Peki bu deneyimi Android telefon veya tablette yaşamaya ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız oyun olan Townsmen tamda size belirttiğimiz gibi bir köy kurma oyunu. Alternatiflerine göre oldukça üstün özelliklere sahip olan oyunun görüntü ve ses kalitesi de oldukça iyi seviyede.

Townsmen oyununda ilk amacınız köyünüzü genişletmek. İkici amacınız ise köyünüzü geliştirirken köydeki insanların mutluluğunu sağlamak. Tabi oyunu uzun bir süre oynadıktan sonra köyünüz bir şehir edasında devasa boyuta ulaşabiliyor. İnsanları mutlu etmek için onlara balık, su, yiyecek gibi temel ihtiyaçları sunmanız gerekmekte. Bu ihtiyaçlar için de oyunun sağ tarafında bulunan çekiç amblemli buton sayesinde binalar inşa etmeniz gerekiyor.

Oyunu ilk açtığınızda, oyunu kavrayıncaya kadar size yardımlar yapılmakta. Böylelikle ilk etapta karmaşık gelen Townsmen oyununu rahatlıkla kavrayabiliyorsunuz. İlerleyen dönemlerde ise şehrinizde yaşayan insanlar mutsuz durumlara düşebiliyorlar. Bu durumdan kurtulmak için onların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Bu istekleri öğrenmek için de ekranın sol üst kısmında çıkan uyarı butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca ilk etaplarda çıkan görevleri yerine getirerek oyunu kavrayabilir, hemde daha yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Townsmen Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Townsmen oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap