Android Oyunlar 8 Ekim 2012, 18:17
Bomberman Android

Android Bomberman Oyunu

Neredeyse bundan 10 yıl önce oldukça meşhur bir oyun olan Bomberman oyunu bugünkü yazımızda tanıtacağımız yeni bir Android oyun ile artık Android işletim sistemine sahip cihazlarda da rahatlıkla oynanabiliyor. Düşük özelliklere sahip Android cihazlarda bile rahatlıkla çalışabilen oyun kısa zamanda Google Play Store üzerinde iyi bir indirilme sayısına ulaşmış durumda. Türk kullanıcıların da en çok indirdiği oyunlardan birisi olmasını düşündüğümüz bu oyunu sizlerin de zevkle oynayacağınızı sanıyoruz.

Atarilerde ki gibi bir görünüm sunan oyun aynı eski zamanların eski havasını bizlere tattırmaya çalışmakta. 4MB boyutunda sunulan oyun eski günlerdeki gibi gene özel yetenek özelliklerine sahip. Yani patlatmış olduğunuz duvarların içinden hızlandırıcı, bomba güçlendirici gibi birçok özellik eskisi gibi çıkabilmekte. Genel olarak güzel bulduğumuz oyunun gelecek güncellemeler ile daha iyi duruma gelmesini bekliyoruz.

Bomberman Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Android 2.3.3 ve üzeri Android telefonlarda oynanabilir durumda olan oyun ne yazık ki şimdilik tabletlere destek vermemekte. Umarız ki oyun geliştiricileri kısa süre sonra tabletler için de bu oyunu geliştirmeyi başarırlar. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Bomberman Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap