Android Oyunlar 7 Ekim 2012, 09:32
Hill Climb Racing

Hill Climb Racing, Android Eğlenceli Araba Yarışı

Android telefon ve tablet sahiplerinin çoğunda kesinlikle bir araba yarışı oyunu bulunmakta. Hele birde telefonumuzu sağa sola hareket ettirerek yön verdiğimiz yarışların yeri kesinlikle ayrı tutuluyor. Genellikle genç kesimin beğendiği bu araba yarışlarından birisi olan Hill Climb Racing bugünkü yazımızın konuğu. Hill Climb Racing araba yarışı olmasının yanı sıra eğlenceli bir oyun olarak da boş zamanlarımızda oynanabilecek en iyi oyunlardan birisi. Orta seviye grafik ve ses kalitesine sahip olan oyun Android 2.2 ve üzeri orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla oynanabilmekte.

Basit bir yapıya sahip olan oyunu oynarken ekranda bulunan GAS ve BREAKE yani gaz ve fren tuşlarını kullanmamız gerekiyor. İlk etaplar kolay gibi gelen oyunda gelen yeni bölümlerle zorluk seviyesi oldukça yükselmekte. Süre sınırlaması olmayan oyunu yavaş yavaşta bitirmemiz mümkün. Oyun içerisinde kazanılan puanlarla oyun sonunda arabanın motor, süspansiyon, tekerlekler ve çekiş gücü yükseltilebiliyor.

Google Play Store üzerine yeni sunulan bir oyun olan Hill Climb Racing kısa sürede büyük bir popülerliğe ulaşmış durumda. Oyunu oylayan kullanıcılar oyuna 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir rakam vermiş durumdalar. Oyun için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Elif

    bütün gün gerizekalı gibi hill climb oynamamı napıcaz ya bak gün bitmek üzereyken bu acı gerçek suratıma adeta bi tokat gibi çarptı :/₺

    Cevapla

Yorum Yap