Android Oyunlar 6 Ekim 2012, 10:02
x-runner android-1

X-Runner, Android Sürükleyici Oyun

Temple Run ile başlayan ve Agent Dash ile devam eden ve birçok kullanıcı tarafından sevilen koşu oyunlarından birisi olan X-Runner bugünkü yazımızın konuğu. Gerek grafik gerekse ses kalitesi ile birçok Android oyunlardan üstün olan X-Runner ayrıca oyun içerisindeki sürükleyici yapısı sayesinde kısa sürede kendini sevdiren bir oyun olmakta. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyun, 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan almış ve neredeyse 1 milyon indirilme rakamına ulaşmış durumda.

X-Runner’da karakteriniz ile koşarken karşınıza çıkan engeller üzerinden atlamalı veye sağa sola giderek o engellerden kurtulmanız gerekiyor. Bu sağa sola gitme işlemini de telefonunuzu sağa sola hareket ettirerek rahatlıkla yapabilmektesiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan puanları alarak, bunlarla daha sonra özel yetenek satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan kanat, görünmezlik, mıknatıs değişik özellikleri geliştirerek daha uzun süre kullanma imkanına erişebilirsiniz. Tabi ki bu özellikleri geliştirmek için yüksek bir miktarda oyun içerisinde para toplamanız gerekmekte.

X-Runner Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Boş zamanlarınızda sizlere zevkli dakikalar yaşatacak olan X-Runner Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Doğukan sahil

    Yazılarınız devamını bekliyorum her yazıyı baştan sona okuyorum 🙂
    Lütfen hep böyle devam edin.
    Bu arada wordpress tema güzelmiş 🙂

    Cevapla

Yorum Yap