Android Oyunlar 6 Ekim 2012, 17:05
Flow Free Android-1

Flow Free, Android Puzzle Oyunu

Android telefonlarımızda en çok sevdiğimiz oyunlar kesinlikle dokunmatik ekranımız ile tam uyum sağlayan oyunlardır. Bu yazımızda sizlere Google Play Store üzerinde en çok indirilen puzzle oyunlarından birisi olan Flow Free isimli oyunu tanıtacağız. İsminden de anlaşılacağı gibi bir akışı birleştirmemizi isteyen oyun, iki renkte olan noktaları birleştirmemizi istemekte. İlk etaplar oldukça kolay görünen Flow Free’de ilerleyen bölümlerde bizi zor görevler beklemekte. Zekanızı ve mantığınızı sonuna kadar zorlayan Flow Free oyunundan sizlerin de zevk alacağını düşünüyoruz.

10 milyon indirme barajına yaklaşan Flow Free isimli bu oyun 4.4MB boyutunda Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirime sunulmakta. Google Play Store üzerinde kullanıcıların verdiği puanlara göre oyun 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir puana sahiptir. 600 farklı puzzle bulunan oyunda göz yormayan sade grafikler ve hoş bir hava yaratan müzikler bulunmakta. Hem zamana karşı hemde zamansız olarak yarışılabilen iki farklı mod bulunan Flow Free Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Flow Free Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap