Android Oyunlar 5 Ekim 2012, 14:15
Sky Gamblers Rise of Glory

Sky Gamblers: Rise of Glory, Android Uçak Oyunu

Android oyunlar içerisinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Sky Gamblers: Rise of Glory bugünkü yazımızın konuğu. Eski zamanlarda kullanılan uçaklarla savaştığımız oyunda grafikler ve seslerin kalitesi birçok Android oyuna göre oldukça üst seviyede. Google Play Store üzerinde en çok sevilen oyunlar arasında yer alan Sky Gamblers: Rise of Glory sahip olduğu multiplayer özelliği sayesinde internet ortamında 8 kişilik bir oyun zevki sunuyor. 100’e yakın bölüm bulunan oyunda her bölümde farklı bir macera sizi bekliyor olacak.

Bu Android oyunu rahatlıkla oynayabilmek için 2.2 ve üzeri Android sürümüne 600 MHz hızının üstünde çalışan tek çekirdekli veya daha üst bir işlemciye ayrıca 512MB RAM’e sahip tablet veya telefona ihtiyacınız bulunmakta. Google Play Store üzerinde 40MB’lık bir kurulum dosyası ile sunulan oyun ne yazık ki hafızada geniş bir yer kaplamakta. Tabi ki bunun sebebi oyun içerisinde sunulan kaliteli grafik ve seslerin bulunması.

Google Play Store üzerinde 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan alan oyun dokunmatik ekranla tam uyumlu şekilde çalışmakta. Ayrıca oyun içerisinde sahip olduğunuz uçağı da gelen yeni bölümlerde değiştirebilme özelliğine de sahipsiniz. Tabi ki bunun yanında oyun içerisinde farklı bölümlerde farklı bombalarda kullanabiliyorsunuz.

Sky Gamblers: Rise of Glory Android oyunu için hazırlanan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.


Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Sky Gamblers: Rise of Glory isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap