Android Uygulamalar 5 Ekim 2012, 23:32
iPhone 5 Screen

iPhone 5 Screen uygulaması ile telefonunuzu iPhone 5’e çevirin

Geçtiğimiz dönemde tanıtımı gerçekleşen iPhone 5’in satış rakamları akıllı telefon pazarında bomba etkisi yaratmıştı. Tabi ki bu durum Android cephesini biraz kötü duruma düşürüyormuş gibi görünse de Google’ın açıklamış olduğu Google Play Store üzerinde 25 milyar indirme gerçekleştiği haberleri Android’in hız kesmeden yükselişte olduğunu bize gösterdi. Aslında bu yazımızı hazırlamamızdaki temel amacımız Android temalarından sıkılan kullanıcılara yeni bir alternatif olarak telefonlarını iPhone 5 arayüzü kullanmayı sağlayan iPhone 5 Screen uygulamasını tanıtmak.

Şu sıralar Google Play Store üzerinde en çok indirilen uygulamalar arasında yer alan iPhone 5 Screen isimli bu uygulama aynı iPhone 5 görünümünü rahatlıkla Android telefonunuza sunabiliyor. Uygulamanın kullanmış olduğu düşük RAM ve işlemci kullanımı sayesinde telefonlarda kasma gibi bir sorun meydana gelmemekte. Ana menüyü tamamen iPhone 5’e çeviren uygulama ayrıca ekran koruyucuyu da iPhone 5 görünümüne çevirebiliyor.

Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışabilen bu uygulama Google Play Store üzerinde 4.8MB’lık indirme ile kurulmakta. Uygulamayı oylayan kullanıcılar uygulamaya 5 üzerinden 4.2 gibi yüksek bir not verdiğini de belirtmek isteriz.

iPhone 5 Screen uygulaması için hazırlanmış olan kısa video:

iPhone 5 Screen Android uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. kadir

  İlginç. Deneyeceğim…

  Cevapla
 2. meso

  tşk bılgılendırmelerınız için

  Cevapla
 3. tacettin tılsım

  Her girdiğimde yeni uygulamalar ile karşılaşıyorum. Eskiden Google üzerinden saatlerce arama yapardım. Sayenizde artık bu site üzerinden tüm Android uygulamalara ulaşıyorum. Ancak daha tüm uygulamalara bakamadım baya geniş bir arşiviniz var.

  Cevapla
 4. deha gamze

  Android platformu kullanan bir telefon aldığımdan beri uygulama seçmekte çok daha fazla yoruluyorum. Çünkü eskiden aradığım uygulamayı bulamazken şimdi aradığımla ilgili bir çok uygulamaya rastlıyorum. Bu nedenle hangisi daha iyi seçmekte daha fazla zorlanıyorum. 🙂

  Cevapla

Yorum Yap