Android Uygulamalar 4 Ekim 2012, 09:00
ISeeYou Android-1

ISeeYou, Android Göz Temas Uygulaması

Samsung Galaxy S III akıllı telefonunun ilgimizi çeken özelliklerden bir tanesi de biz ekrana bakarken ekranın kapanmamasıdır. Bu özellik artık Android işletim sistemi kullanan telefonlara uygulama ile eklenebilmekte. Bu sayede telefonumuzda film izlerken veya bir yazı okurken ekranımız kapanarak bizi rahatsız etmez. Yada kapanmasın diye ekran kararma süresini uzatarak boş yere şarj tüketimine sebep olmayız. Bunun için yapılması gereken tek şey ISeeYou uygulamasını indirmek.

ISeeYou uygulaması sayesinde telefonda bir video izlerken uyuya kalırsanız ekranınız otomatik olarak kapanır. Uygulama telefonunuzda bulunan daha çok görüntülü konuşma için kullanılan ön kameradan yaralanıyor. Kamera yardımı ile yüzünüzü algılayamazsa otomatik olarak ekranı kapatıyor.

Uygulamanın Google Play Store üzerinde bir ücretli birde ücretsiz versiyonu yer alıyor. Önce ücretsiz uygulamayı indirerek test edebilir daha sonra isterseniz ücretli versiyonu alabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda yüzünüzün ne kadar sürede taranıp cihazın ekranının kapanıp kapanmayacağı ayarlamasını yapamazsınız. Ayrıca diğer bir kaç ayarda kapalı. Bu sebeple beğenirseniz ücretli versiyonu almanızı öneriyoruz. Tabi ki biz denemeniz için ilk olarak ücretsiz versiyonu sunuyor. Ücretsiz versiyonu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. hilal vurgun

    Uzun süre bu uygulamayı kullanmıştım ancak şuan kullanımı bana daha kolay gelen benzer bir uygulama buldum. Ama yinede bu uygulamayı öneririm. Özellikleri ile alanında en iyilerinden.

    Cevapla

Yorum Yap