Android Uygulamalar 3 Ekim 2012, 08:10
Flipboard

Flipboard Android Uygulaması

Birçok site, blog ve dergiyi tek sayfa içinde dergi formatını da gösteren Android uygulaması Flipboard ile artık internette gezinmek daha zevkli bir hal alacak. Flipboard uygulaması sayesinde Facebook, Twitter, Engadget, USA Today, Washington Post, Wired gibi aklınıza gelebilecek bir çok siteyi aynı sayfa üzerinden görebileceksiniz  ve üstelik uygulama tüm bunları sıradan bir site görünümünde değil şık bir dergi görünümünde size sunacak. İlk olarak Galaxy S3 ile karşımıza çıkan uygulama artık Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışmakta. Ancak şuan için Android telefonlarda çalışmakta olan uygulamanın tablet versiyonunun şimdilik çıkmayacağı belirtilmekte. Üstelik uygulama şuan Google+ ve Youtube entegrasyonlarına da sahip.

Flipboard uygulaması şimdilik İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Japonca, Korece ve Felemenkçe dillerini desteklemekte olup ücretsiz olarak Amazon AppStore, Samsung Apps, Nook Store üzerinden indirilebildiği gibi Google Play Store üzerinden de indirilmekte. Zamanla daha fazla geliştirilen uygulama 2,9M boyuta sahip olmakla beraber size bir çok açıdan kolaylık ve şıklık sunuyor.

Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefonlarda rahatlıkla çalışabilen Flipboard uygulaması sayesinde boş zamanlarınızda rahatlıkla dünyadan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca uygulama kullandığı RAM miktarı bakımından da telefonunuzu kastırmıyor. Flipboard Android uygulamasını aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. taylan hayat

  Bazı insanlar gerçekten emeğe saygı duymayı bilmiyor. Geliştirici bu uygulamayı yapana kadar ne kadar emek verdiğine saygı duymadan sadece kötülüyorlar. Eğer uygulamada bir eksiklik görüyorsan bunları belirt ki düzeltsinler.

  Cevapla
 2. akel gökmen

  Uygulama yazılandan çok daha gelişmiş özelliklere ve kullanım kolaylığına sahip. Bezer bir kaç uygulama daha denedim ancak bu uygulama en iyisi. Yada alıştığım için bana öyle geliyor olabilir ancak gayet memnunum.

  Cevapla
 3. ayhan pamira

  Sık sık güncellediğiniz Anroid uygulamalar sunan siteniz üzerinden uzun süredir aradığım uygulamaları buldum. Bundan sonra sık sık ziyaret edeceğim.

  Cevapla
 4. şirzat çiçek

  Uygulamayı kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyorum. Doktor, öğretmen ve hatta öğrenci olsanız bile işinize oldukça çok yarayacaktır. Bir kaç özellik daha eklendimi alanın en iyisi olacak.

  Cevapla

Yorum Yap