Android Uygulamalar 2 Ekim 2012, 13:46
SwiftKey 3 Android

SwiftKey Android Klavye Uygulaması

Gelişen teknoloji ile beraber artık mobil cihazları üretildiği gibi kullanmak zorunda değiliz çünkü üçüncü parti uygulamalar ile cihazlarımızı istediğimiz gibi özgürleştirebiliyoruz. İstersek mobil cihazımızın temasını, müzik oynatıcısını, ses kaydetme uygulamasını ve hatta klavyesini bile değiştirebiliyoruz. Özellikle Android cihaz kullanıyorsanız bu söylediklerimizi çok daha fazla gerçekleştirebiliyoruz. Çünkü Android açık kaynak kodlu bir işletim sistemi bu nedenle hemen her özelliği değiştirilebilmek mümkün kılınıyor.

Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız uygulama olan SwiftKey sayesinde boşluk bırakma ve yazım yanlışları artık sorun olmuyor. Bu klavye rakiplerine göre daha isabetli işlemler gerçekleştiriyor. Boşluk bırakmayı unuttuğunuzda sizin yerinize boşluk bırakıyor ve yazım yanlışlarında sizi uyarıyor. Sahip olduğu özel temalar, büyük boşluk tuşu, noktalama işaretleri için özel bir tuş, gelişmiş kelime tahmini gibi çeşitli özellikler ile mobil cihazınızda çok daha profesyonel yazı yazabileceksiniz.

SwiftKey isimli klavye uygulaması ile Android cihazınızda yazı yazmak çok daha zevkli bir hal alacak.

Bu uygulamanın hem ücretli hemde ücretsiz versiyonu bulunmakta. Biz ilk olarak ücretsiz versiyonu denemenizi öneririz. Eğer memnun kalırsanız ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için telefonunuzun veya tabletin Android 2.1 ve üstü sürüme sahip olması gerekiyor. Ayrıca uygulamanın yükleme boyutu için de 5.6MB’lık bir alan gerekmekte. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. haldun reyhan

    Android işletim sistemine ilk geçtiğimde pek sevmemiştim ancak sonra uygulamaları keşfettim. Bu benim ilk akıllı telefonumdu. Bundan sonra son olmayacağı da kesin daha gelişmiş bir model almaya karar verdim.

    Cevapla

Yorum Yap