Android Uygulamalar 2 Ekim 2012, 08:27
Köse Yazarlari Android

Sevdiğiniz Köşe Yazarlarını Kolayca Takip Edin

Günümüzde gazetelerin, internet sitelerinin ve çeşitli haber organlarının takipçi kitlelerinin oluşmasındaki en önemli etmen köşe yazarlarıdır. Çünkü bir çok kişi farklı köşe yazarlarını sever ve gazeteleri bu yüzden takip eder. Takipçiler o yazarın düşüncelerini, yorumlarını ve yazı dilini daha çok sever. Bu sebeple yazar belli bir kitle oluşturur. Sevdikleri yazarları takip etmek isteyen kişiler onlara her yerden ulaşmak isterler. Bu sebeple gerek internet, gerekse gazete ve dergiler ile onları takip ederler. Ancak bu durum hem maddi olarak hemde zaman olarak zarara sebep olur. Eğer sizde hem maddi olarak avantaj kazanmak hemde zamandan tasarruf etmek istiyorsanız bu Android uygulamayı indirebilirsiniz.

Köşe yazarları Andrid uygulaması sayesinde sevdiğiniz köşe yazarlarını her yerden hızlıca takip edebilirsiniz. Uygulama sayesinde Akşam, Fotomaç, Fanatik, Haber Türk, HT Ekonomi, HT Spor, Bugün, Posta, Radikal, NTV Spor, Taraf, Takvim, Star, Vatan, Yeni Şafak, Sabah ve Zaman gibi bir çok gazetenin köşe yazarlarına kolayca ulaşırsınız.

Uygulama 2.1 ve üzeri Android sürümlerinde çalışmakta olup Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilmekte. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. halime mertcan

    Sayenizde bulmak için büyük bir arama zahmetine katlandığım uygulamayı kısa sürede buldum. Üstelik oldukça açıklayıcı bir tanıtım yazısı da yazmışsınız. Sayenizde büyük bir zahmetten kurtuldum.

    Cevapla
  2. ilsel yağız

    Günlerdir buna benzer bir uyulama arıyordum. İndirmeye hemen başlıyorum. Umarım telefonda bir sorun çıkarmadan çalışır ve anlattığınız gibidir. Bundan sonra bir uygulamayı aramaya başlamadan önce sitenize bakacağım.

    Cevapla

Yorum Yap