Android Uygulamalar 1 Ekim 2012, 08:18
MyPhoneExplorer Client-1

MyPhoneExplorer Client ile Bilgisayarınızdan Android’inizi Yönetin

Akıllı telefonlar her geçen gün gelişmekte. Sadece yazılımsal olarak değil ayrıca donanım olarak da gelişmekte. Hatta günümüzde artık telefonlarda bile işlemci kullanılıyor. Hatta bilgisayarımızı bile telefonumuzdan yönetebiliyoruz. İşte, okulda veya sokakta istediğimiz an bilgisayarımıza girebiliyoruz. Ancak yinede telefonlar bilgisayarlar kadar rahatlık sunmamakta. Bu sebeple bazende bilgisayardan telefonumuzu kullanmak istiyoruz. Bu gibi durumlarda MyPhoneExplorer Client uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayar başındayken ikide bir telefona bakmaktan rahatsızlık duyuyorsanız bu popüler Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

MyPhoneExplorer Client uygulamasını Android işletim sistemi kullanan cihazınıza kurarak bilgisayarınızdan kolayca cep telefonunuzu yönetebilirsiniz. Her zaman telefondan PC yönetmek yerine bu sefer bir farklılık yaparak bilgisayardan telefonunuzu yönetmenin keyfini sürün. Mesajları PC klavyesi ile hızlıca yazarak SMS gönderin, arama ve kişi listenize bakın, Outlook ile eşitleyin. Kısacası telefonunuz ile yapabileceğiniz her şeyi bilgisayardan yapın.

Uygulama şuan 1.5 ve üzeri Android işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Yani neredeyse tüm Anroid sürümlerinde çalışmakta olup sadece 517k boyuta sahip. Üstelik ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirilmekte. MyPhoneExplorer Client Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. öncü bayhan

    Android ile ilgili hemen her şeyi sitenizden öğrendim. Ayrıca bir çok uygulamayı da sayenizde bulup siteden indirdim. Bunlara ek olarak uygulamaların Google Play Store üzerinden indirilmesi daha güvenli oluyor. Hizmetiniz için teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum Yap