Google Play Store 1 Ekim 2012, 17:12
google play store indirimleri 5

Google Play Store indirimlerinin 5. günü

Google Play Store üzerinden 25 milyar uygulama indirme barajını aştıklarını duyuran Google yetkililerinin ardından başlayan Play Store indirimlerinin 5. günündeyiz. Bugün de en iyi uygulamalardan olan 14 tanesi 0.25$’dan satışa sunuldu. Bugünün indirimleri arasında en çok ilgi gören oyun ise Gameloft’un geliştirmiş olduğu Batman The Dark Knight Rises‘ı oldu. Ayrıca kaliteli ekran koruyuculardan birisi olan Haunted House HD‘de günün en çok ilgi gören uygulamaları arasında yer alıyor.

Google’ın sunmuş olduğu bu indirimli günlerden ülkemizde de yararlanmak mümkün. Bu indirimli uygulamaları satın almak için ilk olarak Google Play Store hesabınıza kredi kartınızı tanımlamanız gerekiyor. Bu işlemden sonra istediğiniz uygulamayı 0.25$’a satın alabilirsiniz. Şunu da belirtmek isteriz ki bu uygulamalar sadece bugüne özel olarak indirime sunulmuştur. Bu sebepten daha sonra alırım fikrine kapılmayınız.

Google Play Store üzerinde indirime giren uygulamaları incelemek için bu linke tıklayınız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap