Android Uygulamalar 1 Ekim 2012, 23:19
ucak bileti android

Android Uçak Bileti Uygulaması

Uçak ile seyahat etmek her geçen gün daha fazla ucuzlamaktadır. Ayrıca her geçen gün daha konforlu bir seyahat ortamı hazırlanıyor. Buna ek olarak her geçen gün daha fazla seyahat nedeni ortaya çıkıyor. İşte bu sebeple uçak bileti almak için sık sık bir bilgisayar başına geçmek zorunda kalıyoruz yada uçak bileti satış noktalarına gidiyoruz. Eğer bu zahmetli işlemler ile uğraşmak istemeden istediğiniz her an, her yerden uçak bileti almak istiyorsanız uçak bileti Adroid uygulamasını cihazınıza kurabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde  Türk Hava yolları, Onur Air, Atlas Jet, Pegasus, Sunexpress, Andolu Jet gibi uçak firmalarından toplu olarak arama yaparak en uygun fiyatlı ve en uygun zamanlı uçak biletini tek bir arama ile bulabileceksiniz. Kolay yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunan uygulama ayrıca ufak boyutu sayesinde telefonunuzun veya tabletin hafızasında ufak bir yer kaplıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama 2.1 ve üzeri Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla kullanılabilmekte. Sizde sıklıkla uçakla gezen birisiyseniz bu uygulama sayesinde istediğiniz yerden bir internet bağlantısı aracılığıyla bilet alabilir veya o anki fiyat durumunu sorgulayabilirsiniz. Tanıtmış olduğumuz bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. tolun harun

    Uygulama anlamadığım garip bir hata verdi. Sürüm ile uyumlu ancak yinede çalışmadı acaba neden oldu. Bende benzer işi yapabilen farklı bir uygulama indirdim şimdi sorun yok. Android işimi her şekilde çözüyor.

    Cevapla
  2. yaver semanur

    Gördüğüm en geniş Android uygulama arşivi bu sitede. Hem geniş hemde ayrıntılı açıklaması olan uygulama sayfanız sayesinde ihtiyacım olan her şeyi kolayca bulabiliyorum.

    Cevapla

Yorum Yap