Android Oyunlar 23 Eylül 2012, 23:30
Highway Rider

Highway Rider, Android Motor Yarışı

Android oyunları içerisinde yarış oyunlarının yeri bir farklı oluyor. Malum ülkemizde hızı sevmeyen pek insan yok ki. Bu durum aynı diğer ülkelerde de geçerli olmakta. Bunun böyle olmasıyla birlikte de Android oyun geliştiricileri genellikle hız ve çılgınlık yapmayı gerektiren Android oyunlar geliştiriyorlar. Bu yazımızın konuğu olan Highway Rider isimli bu oyunda tamda bahsettiğimiz cinsten bir oyun.  Highway Rider Android oyununda motorunuz ile size belirtilen yarışları en çılgın şekilde kazanmanız gerekiyor.

Google Play Store üzerinde yükselişe geçen bir oyun olan Highway Rider Android oyununda yapacağınız çılgınlıklar sizlere hem puan hemde hızlı gitmenizi sağlayacak nitro getirecek. Ayrıca kazandığınız yarışlardan aldığınız paralarla da motorunuzu güçlendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oyun içerisindeki Customize bölümünü ziyaret etmek.

Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından kendi alanındaki birçok oyundan üstün olan Highway Rider Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta. Bu oyunu kurabilmeniz için en az Android 2.2 işletim sistemine sahip orta seviye olarak tabir ettiğimiz bir telefon veya tabletinizin olması gerek. 26MB boyutunda olan oyun boş zamanlarınızda sizlere oldukça keyifli dakikalar sunacak.

Highway Rider Android oyunu için hazırlanmış olan kısa video:

Highway Rider Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.

Yorum Yap