Android Eğlence Oyunu “Şişe Çevirmece”

İnsanın içindeki çocuk bazen ortaya çıkmadan edemiyor! Ne zaman ki samimi bir arkadaş grubu bir araya gelsin, ortam da rahat bir ortam  olsun, akla ilk gelen oyunlardan biridir ‘şişe çevirmece’! Çocukluğumuzda neredeyse hepimiz oynamışızdır bu oyunu; küçüklüğümüzün şımarık oyunu olan şişe çevirmece, yaşımız ilerleyince samimi çevremizle oynayabileceğimiz keyifli ve eğlenceli bir oyun haline dönüşür. Durum böyle olunca Android uygulama geliştiricileri de boş durmamış ve Android işletim sistemleri için bir adet Şişe Çevirmece oyunu geliştirmişler.

Bu oyunda 3 adet oyun modu bulunuyor:

  • Hızlı Çevir: Şişeyi hemen çevirmeye başlayabilirsiniz, kişi sayısı gibi bazı ayarlarla uğraşmadan hızlı bir şekilde oyuna başlarsınız.
  • Çevir Gelsin: Doğruluk mu yoksa cesaret mi diyeceğinize karar veremediyseniz, işi akıllı telefonunuza bırakın.
  • Oyuna Başla: Oyunu kuralına uygun olarak oynamak isteyenler için onlarca kaliteli doğruluk veya cesaret sorusu bu modda.
  • DİKKAT: Sorular terlemenize, hararetinizin yükselmesine sebep olabilirler!

Google Play Store’da 5 zerinden 4.3 gibi iyi bir puan alan bu oyun, arkadaş buluşmalarınıza keyif ve eğlence katabilir.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Şişe Çevirmece Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.