Diğer Tabletler 28 Ağustos 2012, 00:06
viewpad10e

Turkcell ViewPad 10e​ Kampanyası

Dünyaca ünlü şirketlerden birisi olan ViewSonic firmasının geliştirmiş olduğu ViewPad 10e isimli model ilk olarak KVK garantisi kapsamında satışa sunulmuştu. Bu satış ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu günlerde de reklamlarda gördüğümüz ViewPad 10e isimli bu model Turkcell ayrıcalığı ile satışa sunulmaya başlıyor. 45TL’den başlayan fiyatlar satışa sunulan ViewPad 10e modelinin teknik özelliklerine ve kampanya fiyatlandırmasına sizin için bir göz attık.

Dış görünüm bakımından iPad’a benzeyen ViewPad 10e 9.7-inç büyüklüğünde 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekrana sahip. 1GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemcinin yanı sıra 512MB RAM’e sahip olan model performans bakımından ne yazık ki biraz alt seviyede kalmış durumda. 4GB dahili hafızaya sahip olan model microSD kart sayesinde +32GB’a kadar hafıza desteği sunabilmekte. Turkcell kampanyası ile birlikte bu modelin yanında 16GB’lık birde hafıza kartı hediye edileceği bilinmekte. Böylelikle reklamlarda gördüğümüz 20GB’lık hafızaya sahip olan bu model Android 4.0.3 ICS işletim sistemine sahip.

3G + Wi-Fi ve sadece Wi-Fi seçenekli olarak iki farklı modele sahip olan ViewPad 10e’nin Turkcell kapsamında 3G + Wi-Fi modeli ile satışa sunuluyor. Görüntülü konuşma için 1.3MP’lik ön kameraya sahip olan modelin arka kısmında ne yazık ki kamera bulunmamakta. 5450 mAh’lık batarya sayesinde uzunca süre kullanım olanağı sunan ViewPad 10e’de bulunan micro HDMI sayesinde isterseniz videolarınızı televizyonda izleme özelliğine sahipsiniz.

Turkcell ViewPad 10e Fiyatlandırması:

24 ay kontratla ViewPad 10e + aylık 250 MB internete ayda 45TL’ye sahip olabilirsiniz.

24 ay kontratla ViewPad 10e + aylık 1 GB internete ayda 50TL’ye sahip olabilirsiniz.

24 ay kontratla ViewPad 10e + aylık 4 GB internete ayda 65TL’ye sahip olabilirsiniz.

24 ay kontratla ViewPad 10e + aylık sınırsız internete ayda 94TL’ye sahip olabilirsiniz.

Sınırsız internetin hızı 15 GB’dan sonra 128 KB’a düşmektedir.

Turkcell’in sunmuş olduğu orta seviye tablet olan ViewPad 10e’nin televizyon reklamları sayesinde iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olmasını bekliyoruz. Sizlerde ViewPad 10e’yi incelemek isterseniz, en yakın Turkcell İletişim Merkezine uğrayabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap