Android Oyunlar 28 Ağustos 2012, 21:21
Pool Mania-2

Pool Mania, Android Bilardo Oyunu

Küçük yaşta hep büyüklerimi izlerdim onlar bilardo oynarken… Boyum yetmeye başladığında ıstakayla topa vurunca sevinirdim, sonradan o topu diğer toplara çarptırmak başarı oldu, en sonunda da oyunu kuralıyla oynamaya başladım; ama yaş olmuştu 17-18 🙂 Eskiden boyumuzun yetmediği bilardo masaları, artık en kaliteli halleriyle Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde bizi bekliyor. Otobüs beklerken, arkadaşınız geciktiğinde, canınız sıkıldığında ya da biraz oyun oynamak istediğinizde Pool Mania bilardo oyunu sizin yardımınıza koşuyor!

Oyundaki amacınız, bölümleri başarıyla tamamlayarak 3 yıldızı almak ve sonraki bölüme geçmek (arada söyleyelim, tam 120 adet bölüm mevcut!). Sürükleyici akışı ve kaliteli grafikleriyle müptelası olacağınız bu oyunda en iyi başlangıç, Practise (Antrenman) modunda bir süre oyunu çözmeye çalışmak olacaktır. Sonrasında süreli olarak da oyunu oynayabilirsiniz, böylece süreye karşı yarışmanın da keyfine varabilirsiniz. Oyun ekibi, uygulamanın ilerleyen zamanlarda daha da geliştirileceğini ve yeni özellikler ekleneceğini uygulamanın Google Play Store sayfasında da belirtmiş, yeni özellikleri bekleyip görmek gerek.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Pool Mania Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Pool Mania Android oyunundan birkaç ekran görüntüsü: (Resme tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Keyifle oynamanız dileğiyle!

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Mert

    Android tablet için bildiğiniz başka bilardo oyunları varsa paylaşabilirmisiniz.

    Cevapla
  2. Bilardo

    Tam benim gibi bilardo sevenler için bir oyun. 🙂

    Cevapla

Yorum Yap