Android Oyunlar 28 Ağustos 2012, 16:11
Real Football 2012-4

HD Kalitede Futbol: Real Footboll 2012

Futbol oyunları cihaz ne olursa olsun her zaman en çok oynananlar arasında yer alıyor. Bilgisayar, oyun konsolu veya mobil cihazlar fark etmeksizin oyuncular futbol oyunlarına oldukça meraklılar. Eğer sizde Android işletim sistemi kurulu mobil cihazınıza bir futbol oyunu oynamak istiyorsanız GameLoft firmasının geliştirip ücretsiz sunduğu Real Football 2012‘i denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Sahip olduğunuz Android cihazlarınızda size HD kalitede futbol oynama imkanı sunan oyun en popülerleri arasındadır. Ancak boyutu 399 MB’tır. Tabi oyun boyutunun hakkını fazlası ile vermekte. Real Football 2012 oyununda kendi takımınızı kurmanız mümkün. İstediğiniz oyunların transferini tamamladıktan sonra forma tasarımını ve stadı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun sık sık güncellenen veritabanı sayesinde tüm gerçek takımlardaki transfer ve anlaşmaları anında aktif ediyor. Şuan içerisinde İngiltere, İspanya, Fransa, Almanya ve Güney Amerika dahil bir çok ülkeden toplam 350 takım barındırıyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Real Footboll 2012 Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Real Footboll 2012 Android oyunundan birkaç ekran görüntüsü: (Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Real Futboll için hazırlanmış kısa video:

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. derya giray

    iyi oyunlarmış

    Cevapla
  2. ayşegül emrehan

    tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

    Cevapla

Yorum Yap