Android Oyunlar 25 Ağustos 2012, 16:40
Kingdoms & Lords2

Kingdoms Lords Android Strateji-Savaş Oyunu

Mobil oyun geliştiricilerinin en çok kar kazanan firmalarından birisi olan Gameloft’un geliştirmiş olduğu Kingdoms & Lords isimli Android oyunu bugünkü yazımızın konuğu. Kingdoms & Lords simülasyon ve strateji tadında Android üzerinde sunulan en iyi Android oyunlarından birisi olmaya aday. Oyunda sahip olduğunuz bölgenizi geliştirerek düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Online olarak oynanan oyunda arkadaşlarınızla da aynı anda oynama imkanına sahipsiniz. Ne kadar çok arkadaşınız varsa paralel olarak o kadar da gelişmeye hız katmış oluyorsunuz.

Kingdoms & Lords sahip olduğu grafik ve ses kalitesi sayesinde Android oyunları içerisinde en iyi oyunlardan birisi olmaya aday. Oyunun en kötü yanı ise oyun içerisinde bulunan kristallerin belli bir süre sonra tükeniyor olması. Tabi bu kristallerin zamanla arttığını da belirtelim. Böylelikle Gameloft oyunu belirli bir aralıkla kullanıcıların ziyaret etmesini amaçlıyor. Tabi ki bunun da hilesi olarak tabir edilecek bir hatası bulunuyor. Oyundan çıktıktan sonra oyunu kurduğunuz telefonun veya tabletin saatini ileri sararak bu kristalleri rahatlıkla kazanabilirsiniz ve görevleri çok çabuk bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Kingdoms & Lords Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Tanıtmış olduğumuz bu Android oyunun resimlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Resimlere tıklayarak büyümesini sağlayın.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (6)

 1. hakan

  Güzel bir oyun.

  Cevapla
 2. senem öney

  bu tanıttığınız oyunlar görünüşe bakılırsa çok iyi olsa gerek.

  Cevapla
 3. belgi gülçin

  Güzel bir oyun oynuyorum ben …

  Cevapla
 4. gaye baturalp

  iyiki varsın android. helal olsun google. müthiş hizmetleri var.

  Cevapla
 5. söğüt candaş

  android’i seviyorum

  Cevapla
 6. MuStAgA

  saolasın gardasım hile cok ise yarıo

  Cevapla

Yorum Yap