Android Oyunlar 21 Ağustos 2012, 00:15
Zombie Terminator

Zombie Terminator, Android Zombi Öldürme Oyunu

Android platformu üzerinde zombi temalı oyunların sayısı her geçen gün artış gösteriyor ve neredeyse hepsi de iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Bu yazımızda sizlere Zombie Terminator isimli Android oyundan bahsedeceğiz. Adından da anlaşılacağı gibi oyunda amacımız zombileri öldürerek ilerleyebildiğimiz kadar ileriye gitmek. İlk etaplarda kolay görülen Zombie Terminator, ileri ki bölümlerde kendinin oldukça zor oyun olduğunu bize kanıtlıyor. Google Play Store üzerinden indiren kullanıcıların da oldukça beğendiği oyunlardan birisi olan Zombie Terminator’ü sizin de beğeneceğinizden eminiz.

Oyunda sahip olduğunuz karakteri kontrol etmek için ekranın sol alt kısmında bulunan yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Ekranın sağ alt kısmında bulunan 3 farklı kısım sayesinde de sahip olduğunuz fantastik silahlar ile zombileri öldürmeye çalışıyorsunuz. Süre zamanlı ve belirli bir zombi öldürme sayısına ulaşmanızla geçen bölümlere sahip olan Zombie Terminator sahip olduğu kaliteli grafikleri ve ses efektleri ile boş zamanlarınızda en iyi yardımcınız olacak.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Zombie Terminator Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. kutan şehnaz

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 2. pekcan sibel

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla
 3. selen ayerdem

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 4. ıtır renan

  deneyeceğim

  Cevapla

Yorum Yap