Android Oyunlar 21 Ağustos 2012, 11:45
Shake-the-Spears

Shake The Spears

Shake the Spears konu olarak eski zamanlardaki şövalye savaşlarını işleyen bir oyun. Bu şövalye savaşlarını biraz anlatmak gerekirse atların üzerinde şövalyeler elinde mızraklarla birbirine saldırırlar. Amaç ise birbirini düşürmektir. Bu oyunda da öyle. Değişen bir şey olmamış.

Oyunda düşürmeye çalışıyoruz dedik ama bizim de düşmememiz gerekiyor. Bunu nasıl yapıyoruz diye sorarsanız o da şöyle oluyor. Ekranın düşman kısmında vuracağımız yeri seçiyoruz, bizim tarafımızda ise kalkanımızla onun mızrağını durduruyoruz.

Anlayacağınız gibi çok kolay bir kontrol sistemi var. Bunun yanında para sistemi de var. Bu paralar düşmanları öldürerek oluyor. Bu paralarla özellik alabiliyoruz. Bunlar hızlı git, kalkan kır gibi özellikler. Çok ta işe yarıyor.

Oyunun grafikleri de güzel, sevimli yapılmış. İnsanı sıkmayan grafikleri var. Sesler de keza aynı şekilde. Ancak oyunda multiplayer yok. iOS tarafındaki sürümde multiplayer varken Android tarafında yok. Ancak yakında gelecektir.

Oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulmuş. Aşağıdaki bağlantıdan edinebilir, deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (6)

 1. revan semanur

  gene muhteşem olmuş

  Cevapla
 2. argun şölen-de

  Bu android gerçekten yeni bi çağ açtı , site yönetimine böyle kaliteli konular paylaştıgın için teşekkür ederim.

  Cevapla
 3. zeynep ilhan

  artık herşey android : )

  Cevapla
 4. selva celile

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 5. pars mehtap

  iyiki varsın android. helal olsun google. müthiş hizmetleri var.

  Cevapla
 6. ruhsar çimen

  her gün sitenizi takip ediyorum.

  Cevapla

Yorum Yap