Android Oyunlar 20 Ağustos 2012, 15:53
Metal Gun - Blood War Android

Metal Gun – Blood War, Android Macera-Aksiyon Oyunu

Macera ve aksiyon oyunların sayısı her geçen gün hem PC için hem de Android için hızla artış gösteriyor. Bu artışın en büyük sebebi de bu oyunlara tutkun olan kişilerin fazlalığı. Durum böyle olunca geliştiriciler de en çok bu oyunların para getirdiğini düşünerek bu tarz oyunları geliştiriyorlar ve bizim de macera aksiyon tarzı oyun seçeneğimiz oldukça artıyor. Bu yazımızda sizlere Android platformunda oldukça sevilen bir macera aksiyon oyunu olan Metal Gun – Blood War isimli Android oyundan bahsedeceğiz.

Tamamen dokunmatik ekran yönetimiyle oynanan Metal Gun – Blood War Android oyununun tek eksiği kontrollerin küçük bir bölümden yapılıyor olması. Fakat bu duruma yarım saatlik bir oyundan sonra rahatlıkla alışmak mümkün oluyor. Grafik ve ses kalitesi bakımından birçok Android oyundan iyi olan Metal Gun – Blood War sizleri saatlerce Android cihazınızın başına kilitleyecek.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Metal Gun – Blood War Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.