Android Oyunlar 17 Ağustos 2012, 19:08
chaos

C.H.A.O.S, Android Helikopterle Savaş Oyunu

Android oyunların gerçekçilik oranları bilgisayarlarda olduğu gibi gün geçtikçe artış göstermekte. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız oyun olan CHAOS isimli oyun da Android platformunda sunulan en iyi görselliklere sahip  oyunlarından birisi. Telefon ve tabletlerde bulunan sensörler yardımıyla rahat bir kullanım sağlayan CHAOS Android oyununda savaş helikopterine pilotluk yapmaktan çok zevk alacaksınız. Google Play Store üzerinde 0.99$’dan satışa sunulan bu oyunu indiren neredeyse tüm kullanıcılar bu parayı verdiklerine değdiğini belirtmekteler. Online kullanım da sunan oyun her geçen gün kendini geliştirmekte yeni özelliklere sahip olmakta.

Oyun içerisinde bulunan 5 farklı helikopteri (AH-64 Apache, UH-60 Black Hawk, Hind, Ka-52 Alligator, RAH-66 Comanche) istersek geliştirebilme özelliğine sahibiz. Her savaşa çıkacağımız zamanda ise helikoptere özel silahlar satın alabiliriz. Bunların bazılarına üst kısımda bulunan resimden bakabilirsiniz. Ayrıca savaşlardan sonra helikopterin aldığı zararları tamir etmek için de sağ üst kırımda bulunan “Repair” bölümünü kullanmamız gerekiyor. Gerçekçi grafikleri ve rahat kullanımı sayesinde kendini oldukça sevdiren CHAOS Android oyununu sizlerin de seveceğinden eminiz.

Google Play Store üzerinde 0.99$’a sunulan C.H.A.O.S Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap