Android Oyunlar 17 Ağustos 2012, 14:37
Agent Dash

Agent Dash, Android Aksiyon-Macera Oyunu

Android oyunların artık iyice gelişmeye başladığı şu günlerde her gün yeni bir oyun Google Play Store‘da yerini almaya başladı. Bunlardan birisi de  Agent Dash isimli bir oyun. Temple Run tarzında bir oyun olan Agent Dash’ın tek farkı ise farklı bölümlere sahip olması. Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından birçok Android oyundan iyi olan Agent Dash boş zamanlarınızda en iyi arkadaşınız olacak. Oyun içerisinde bulunan karakteriniz oyunun bölümlerine göre kılık değiştirmekte hatta ileri ki bölümlerde bayan oyuncu da kullanabilme imkanı sunmakta.

Agent Dash Android oyunu içerisinde kullanabileceğiniz özel araçlar sayesinde oyun daha da iyi bir hal alıyor. Aynı şekilde durmak bilmeyen aksiyon ile de saatlerce oyunu kapatmak istemeyeceksiniz. Oyunun sol üst kısmında bulunan Score bölümü sayesinde oyun içerisinde aldığınız puanı görebilir, sağ üst kısımda ise o bölümde ne kadar koştuğunuzu öğrenebilirsiniz. Ekranın en üst bölümünde yer alan kristaller ile de oyun içi alışveriş yapabilir karakterinizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Agent Dash Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. betül özlem

    emeklerinize sağlık.

    Cevapla
  2. şule asena

    sorun yaşamayız değil mi?

    Cevapla

Yorum Yap