Android Oyunlar 16 Ağustos 2012, 14:20
Shake Spears

Shake Spears! Android Savaş Oyunu

Android oyunların sayısı her geçen gün gittikçe artış gösteriyor. Tabi bu artışlara paralel olarak da oyunların kalitesi de oldukça artmakta. Akılınıza gelecek her tarzdan oyun bulunan Android platformunda bu gün sizlere Shake Spears! isimli bir oyundan bahsedeceğiz. Savaş tarzı denilebilecek bir oyun olan Shake Spears’de amacınız kız arkadaşınızın isteğini yerine getirmek üzere düşmanlarınızı yenmek ve onun kalbini kazanmak. Grafik ve ses kalitesi bakımından birçok Android oyunundan üstte olan Shake Spears Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta.

Ücretsiz olarak sunulan Shake Spears oyunu içerisinde gene de ücretle alınabilecek özel seçenekler bulunmakta. İsterseniz bu ögeleri ücretli olarak alabilir, isterseniz de oyunun sizlere sunduğu ücretsiz kristal kazanma yerlerinden ücretsiz kristal de kazanabilirsiniz. İlk etaplarda kolay bir oyun gibi görülen Shake Spears kısa zamanda zor bölümleri sizlere sunuyor. Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz paralarla kahramana zırh, silah gibi gereçler satın alarak onu geliştirebilir ve savaşlarda daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz.
Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Shake Spears Android oyununu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap