Android Oyunlar 15 Ağustos 2012, 14:02
okey androidsistem.net

Android Okey Oyunu

Bu yazımızda sizlere bizlerin kahvehanelerde en çok oynadığı oyunlardan biri olan okey oyununun Android uygulamasını tanıtacağız. Bu uygulama sayesinde artık okey oynamak için kahvehaneye gitmenize hiç gerek kalmayacak. Türk insanının en çok sevdiği okey oyununun teknolojiyle en güzel birleşimi olan bu uygulama ile okeyi evde, yolda, bayırda, çayırda istediğiniz zaman oynayın.  Bu okey oyunu online değildir. Bu okey oyununda gelişmiş yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Kısacası telefonunuzun hafızasına göre oynamaktasınız.

Android Okey oyununun özellikleri:

* Gelişmiş yapay zeka
* Full HD grafikler
* Multitouch desteği (tabletler için mükemmel)
* Mükemmel oynama kolaylığı
* Sayıdan düşmeli oyun modu
* Yüksek kalite animasyonlar

Üstelik online versiyonu çok yakında geliyor!

Ana menüde “Kurallar” butonunun yanındaki butona basarak oyundaki masanın resmini değiştirebilirsiniz.

Sürüm 1.62
7 Haziran 2012 tarihinde güncellenmiş.
Boyut: 5,50MB

5546 tane 5 yıldız oy alan ve toplamda 6762 oy alan bu uygulamanın ortalama puanı 4,7’dir.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Okey isimli Android oyunu indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap