Android Uygulamalar 13 Ağustos 2012, 12:38
hepsiburada androidsistem.net

Hepsiburada, Android Alışveriş Uygulaması

Bu yazımızda sizlere Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden birisi olan Hepsiburada.com’un Android uygulamasını tanıtacağız. İnternet tarayıcısında olduğu gibi rahat kullanım sağlayan ve aradığımız ürünü hemen bulmayı hedefleyen bu uygulama sayesinde isterseniz alışveriş yapabilir isterseniz de ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde boş zamanlarınızda almayı düşündüğünüz neredeyse her eşyaya ulaşmanız mümkün.

Hepsiburada.com’un mobil uygulaması sayesinde alışveriş yaparken (yazarak yada barkod okuyucu ile) aradığınızı kolayca bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, kullanıcı yorumları ile üyelerin alışveriş deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamayı kullanarak siparişlerinizi de takip edebilir ve müşteri hizmetleri yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Sürüm: 1.0.0
6 Ağustos 2012 tarihinde güncellendi.
Boyut: 7,34MB

176 tane 5 yıldız oy ve toplamda 200 oy alan bu uygulamanın ortalama puanı 4,8.

Hepsiburada uygulaması neredeyse her Android telefonda çalışabilen ve çok az RAM ve işlemci gücüne sahip olan bir uygulamadır. Tabi ki uygulamayı kullanmak için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmekte. Eğer mobil internet ile bu uygulamayı kullanmak isterseniz 3G çeken bir yerde kullanmanızı öneririz. Çünkü uygulama içerisinde bulunan ürün resimlerinin hızlı bir şekilde açılması için hızlı internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Hepsiburada uygulamasını indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilir veya resime tıklayarak da Google Play Store yönlendirmesini sayesinde indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ile indirmeyi bilmiyorsanız barkod ile indirme nasıl yapılır isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. ozan göksenin

  Uygulamayı kısa süre önce indirdim. Büyük yardımı oluyor. Her arkadaşım ismini istiyor. Oldukça yararlı ve gelişmiş bir uygulama size de tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. aytunç bera

  Eskiden sadece iletişim kurmak için kullandığımız telefonların bu uygulamalar ile bir bilgisayar hatta bu gidişle bir bilgisayardan fazlasına dönüşmesine hayran kalmamak elde değil.

  Cevapla
 3. nisan çakıl

  Yaşım biraz büyük olduğu için Android bir telefon almakta şüpheliydim. Daha çok gençlere hitap ediyor sanıyordum. Ancak işimde bana oldukça yardımcı oldu. Oğlum almam için zorlamak da haklıymış.

  Cevapla
 4. belde siret

  Google Play Store üzerinden indiriyor olsam da bazı uygulamalar ya hiç çalışmıyor yada hata veriyor bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Sürümler uyumlu ancak nedense olmuyor.

  Cevapla
 5. mahir agah

  Uygulamayı Google Play Store adresi üzerinden indirdim uzun süredir kullanıyorum gayet memnunum arkadaşlar size de öneririm. Okulda tüm arkadaşlarımın telefonuna da kurdum herkes çok beğeniyor. Emin olun sizinde işinize yarayacaktır.

  Cevapla

Yorum Yap