Android Uygulamalar 10 Ağustos 2012, 14:15
Player Pro

PlayerPro Music Player, Android Müzik Çalar Uygulaması

Bu yazımızda size eşsiz bir müzik keyfi yaşatacak en ideal uygulamalardan olan PlayerPro’yu tanıtmaya çalışacağız. Telefonumuzda yüklü gelen orjinal müzik çalar ne yazık ki çoğu kimseyi tatmin etmemekte. Haliyle bu durumdan dolayı yeni arayışlar içine giriyoruz. Bu arayışlarımız doğrultusunda bulabileceğimiz en iyi uygulamalardan olan PlayerPro‘yu diğer müzik oynatanlardan oldukça üst seviyede. Uygulamanın en iyi yanı olarak da en çok klasör olarak müzik dosyalarını listelemesini sevdik. Çoğu oynatıcıda bulunmayan bu özellik titiz bir klasörleme hastasıysanız sizi epey rahatlatacak.

PlayerPro Music Player şarkılarınızı klasör sisteminin yanında, albüm, sanatçı,tür olarakta sıralayabilen bir uygulama. Müzik dinleyicilerinin olmazsa olmaz dedikleri diğer bir opsiyon ise equalizer ayarlarıdır. PlayerPro Music Player bu konuda da sizi yarı yolda bırakmıyor. Bu ayarlamalar konusunda geniş bir yelpaze çıkıyor önümüze. En seçeneklerden ilk olarak tema seçeneklerimiz bulunmakta. Ayrıca müzik oylarını, sanatçıları, albümleri düzenlemeye yarayan kütüphanesi de bulunuyor. Müzik dinlerken ekranın kilitlenip kilitlenmeyeceğini, kaç saniyede kilitleneceğini, kilidin nasıl açılacağını, kilit kapalıyken kontrolleri vs… gibi ayrıntılar sizin tercihlerinize bırakılmış durumda. Son olaraksa sleep timer özelliği ile programın kendisini durdurması sizin belirlediğiniz süreye bağlı oluyor. PlayerPro uygulaması akıllı telefonlarda müzik zevkini yaşatma konusunda gerçekten başarılı bir Android uygulama.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan PlayerPro Music Player Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (9)

 1. asu gülsu

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 2. laçin sima

  İnternette karşılaştığım en iyi Android uygulama sitesi diyebilirim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

  Cevapla
 3. onur turhan

  Uygulamaya zamanla alışıyorsunuz ve bir süre sonra vazgeçilmeziniz oluyor. Şuana kadar benim ihtiyaç duyduklarımı karşıladı bundan fazlasına ihtiyacım hiç olmadı bu sebeple benim için gayet iyi bir uygulama indirmenizi öneririm.

  Cevapla
 4. baturalp elvan

  Bazı insanlar gerçekten emeğe saygı duymayı bilmiyor. Geliştirici bu uygulamayı yapana kadar ne kadar emek verdiğine saygı duymadan sadece kötülüyorlar. Eğer uygulamada bir eksiklik görüyorsan bunları belirt ki düzeltsinler.

  Cevapla
 5. yurdanur izgi

  Uygulama yazılandan çok daha gelişmiş özelliklere ve kullanım kolaylığına sahip. Bezer bir kaç uygulama daha denedim ancak bu uygulama en iyisi. Yada alıştığım için bana öyle geliyor olabilir ancak gayet memnunum.

  Cevapla
 6. ongun ceren

  Google Play Store üzerinden tüm uygulamalara erişebilsem de farklı bir dilde ve kısa açıklamalara sahip olduğu için aradığım Android uygulama olup olmadığından şüpheleniyorum. Sayenizde ayrıntılarını okuyarak rahatlıkla indirebiliyorum.

  Cevapla
 7. gülce dilde

  Sayenizde bulmak için büyük bir arama zahmetine katlandığım uygulamayı kısa sürede buldum. Üstelik oldukça açıklayıcı bir tanıtım yazısı da yazmışsınız. Sayenizde büyük bir zahmetten kurtuldum.

  Cevapla
 8. bora nay

  Bu uygulama iyi hoş ama arama geldiğnde kapanmıyor yada ben ayarlarını yapamadım…tuş klitliykende kulaklıktan şarkıları değiştiremiyorum….acil yardımmmmmm!!!!

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Sanıyorum ayarlarından yapabilirsiniz, bu konuda net bir bilgiye sahip değilim kusura bakmayın.

   Cevapla

Yorum Yap