Android Uygulamalar 9 Ağustos 2012, 13:07
Swiss Army Knife-2

Swiss Army Knife, Android Hepsi Bir Arada Uygulaması

İsviçre çakılarının popülerliğinden ismini almış bu uygulama aslında bir akıllı telefon için de aynı işlevi görüyor diyebiliriz. İçerisinde barındırdığı özellikler; Flashlight(ekranı fener olarak kullanma), ruler(bildiğimiz cetvel), timer (kronometre), stop watch(süre tutucu), calculator(hesap makinesi), magnifying glass (kameranızı büyüteç olarak kullanma). Swiss Army Knife içerisinde bu saydığımız özelliklerin hepsi ile ilgili ayrı ayrı uygulamalar mevcut. Swiss Army Knife uygulaması sayesinde bahsettiğimiz uygulamaların hepsini bir arada derli toplu olarak kontrol edebileceksiniz.

Karanlıkta kaldınız ve fener ya da mum bulamıyorsunuz flashlight özelliği ile telefonunuz yahut tabletiniz bir fenere dönüşecektir. Ufak tefek ölçüm işleri yapmanız gerekiyor, bunun için ne bir cetvel ne de bir mezura yok. Ruler ile işinizi rahatlıkla halledebileceksiniz. Timer ekstradan bir kronometre taşımanızı engelleyen güzel bir özellik. Set ayarlama gibi imkanları da mevcut. Stop watch belirlediğiniz süre bitince sizi uyarıyor. Bu sayede fazla ders çalışmaktan, fırında yemeği yakmaktan, koşarken yorulmaktan kurtulabilirsiniz. Calculator ise  orta sınıf bir hesap makinesinin yapabileceği her şeyi yapmaya muktedir. Büyüteç özelliğinde cihazınızın kamerası kullanılarak istediğiniz noktayı büyütmeye yarıyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Swiss Army Knife Android uygulaması ile birçok özelliğe sahip uygulamaları tek çatı altında bulundurmanın yanı sıra toplu uygulamalar olduğu için de hafıza bakımından kar sağlayabiliyorsunuz. Swiss Army Knife Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. yener kubilay

    Google Play Store üzerinden indiriyor olsam da bazı uygulamalar ya hiç çalışmıyor yada hata veriyor bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Sürümler uyumlu ancak nedense olmuyor.

    Cevapla
  2. mahir tansu

    İnternette karşılaştığım en iyi Android uygulama sitesi diyebilirim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum Yap