Android Oyunlar 8 Ağustos 2012, 11:58
Shoot-the-Apple

Shoot the Apple

Shoot the Apple, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız, eğlenceli ve bir o kadar da düşündürücü oyunlardan birisi. Angry Birds’e benzeyen oyun, zekanızı son zerresine kadar kullanmanızı gerektiriyor. Çünkü oyun zeka oyunlarına çok benziyor.

Oyundaki amacımız, sahip olduğumuz top ile elmaya vurmak. Top kedi fırlatıyor. Bu kedilerin birisinin elmaya temas etmesi lazım. Tabi top derken spordaki top kavramından bahsetmiyoruz. Hani ramazanda patlayan toplar var ya, onlardan bahsediyoruz.

Shoot the Apple, Angry Birds’e benziyor demiştik. Hangi yönlerden benziyor? Gelin bu soruyu cevaplandıralım. Angry Birds’te kuş fırlatıyorduk. Bunda da kedi fırlatıyoruz. Angry Birds’te kuşları fırlatırken cam olsun, tahta olsun engellerle karşılaşıyorduk. Bunda da balon, tahta gibi engellerle mücadele ediyoruz. Bunlar ve bunun gibi bir çok benzerlik var.

Oyunda bölüm açısından bir sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyoruz. Oyunda 24 farklı diyar ve her diyarın içinde 25 farklı bölüm var. Yani 600 farklı bölüm var. Oyna oyna bitmez. Sıkıldın mı? Aç telefonu oyna. Zaten bu oyunu bitirmek çok zaman alıyor. Oyun en az 2 hafta sizi idare eder.

Grafik konusuna gelecek olursak grafikler pek iyi değil. Ancak bu oyun için grafik önemli değil. Oyunun eğlencesi yetiyor da artıyor bile. Biz atari çocuklarıyız. Grafiği pek önemsemeyiz 🙂

Oyun Google Play Store’da ücretsiz. Ancak oyunda reklamlar var. Reklamlar pek rahatsız edici değil zaten. Olmadı AdFree programıyla reklamları kaldırabilirsiniz. Uygulamaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap