Android Uygulamalar 7 Ağustos 2012, 23:19
gazateler

Gazeteler, Android Gazete Okuma Uygulaması

Bu yazımızda sizlere Android telefonların en iyi yanlarından birisi olan ve güncel hayatımızda en çok kullanacağımız uygulamalardan birisi olan Gazeteler Android uygulamasını tanıtacağız. Bu uygulama sayesinde Android işletim sistemine sahip telefonunuz ile oturduğunuz yerden tüm gazeteleri ücretsiz bir şekilde okuyabileceksiniz. Gazeteler Android uygulaması, Türkiyenin Milliyet, Hürriyet, Sabah, Star, Vatan, Fanatik, Zaman, Cumhuriyet gibi ulusal ve NTVMSNBC, Ekolay, TRT, İnternet Haber gibi internet gazetelerine tek noktadan erişmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Gazeteler uygulaması Barış Efe isimli Türk geliştirici tarafından geliştirilmiş ve kısa sürede Türk geliştiricilerin geliştirmiş olduğu en iyi Android uygulamalardan birisi olmuştur. Kolay kullanıma ve sade yapıya sahip olan bu uygulama ile internet bağlantısı bulunan her alanda gazete okumayı rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Gazeteler Android uygulamasının sahip olduğu özellikler:
* Otomatik favoriler: Okundukça listenin üst sıralarına tırmanan gazeteler.
* Kendi gazete, dergilerinizi ekleme.
* İstemediğiniz gazeteleri üzerinde uzun süre basarak silme.
* Ayarlanabilir font büyüklüğü.
* Haber paylaşımı.
* Otomatik cache temizleme.
* Standart internet tarayıcısıyla açma.
* Sık okunanlar ve A->Z sırası ile sıralama seçeneği.

Gazeteler Android uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. RAMAZAN KOÇ

  gene muhteşem olmuş

  Cevapla
 2. FUAT BAHRAN

  İndirdiğim uyulamalar sayesinde artık bilgisayar başına çok daha az geçiyorum. Çünkü hemen her işimi telefon üzerinden kolayca halledebiliyorum. Bilgisayara geçmeme gerek kalmıyor.

  Cevapla
 3. İBRAHİM ODUNCU

  Google Play Store, İngilizce olduğu için Android uygulama arayamıyor ve indiremiyorum. Bu sebeple Türkçe olarak Android uygulama arayabileceğim bir site aradım ve burayı buldum. Teşekkür ederim. Çok kaliteli işler yapıyorsunuz.

  Cevapla
 4. RECEP ÖZTÜRK

  Türkçe olarak uygulamaları tanıttığınız için teşekkür ederim. Her gün ziyaret edip yeni bir uygulama var mı diye kontrol ediyorum. Uygulamalar ile telefonum ilk aldığımdan çok daha gelişmiş oldu.

  Cevapla

Yorum Yap