Android Oyunlar 6 Ağustos 2012, 15:00
Gears-Guts

Gears & Guts

Gears & Guts zombi temalı oyunlar arasında eğlenceli olanlardan biri. Oyunda bir aracı kontrol ediyoruz. Araçla hem etraftaki zombileri öldürüyoruz hemde görevleri tamamlıyoruz. Aynı zamanda arabamız için bir sürü upgrade seçeneği var. Hem araç upgrade hem silah upgrade var. Oyun biraz Mutant Roadkill’ı andırıyor fakat çok daha farklı oynanış stili var. Mesela çok yukarıdan bakıyoruz haritaya. Aracı biraz taktiksel kullanmamız gerekiyor. Bunun yanında harita geniş. Bayağı serbest dolaşıyoruz.

Oyun bize gitmemiz gereken bir yeri ok yardımıyla gösteriyor. Ama nasıl gideceğimiz tamamen bize bağlı. İster dolanarak etrafta zombi öldürerek gidiyoruz istersek de hiç sapmadan giderek. Eğer etrafta dolaşırsak acayip para yapıyoruz. Direk gidersek de sadece görev için oynuyoruz ki bu da pek eğlenceli olmuyor. Upgrade için para kasmak en güzeli.

Oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor. Zombi temalı oyun sevenler için kaçırılmayacak fırsat olduğu bariz ortada. İndirmeniz gereken oyunlardan olduğunu düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap