Android Oyunlar 5 Ağustos 2012, 21:18
Line Runner Android

Android’in Kolay Oyunlarından Bir Tanesi: “Line Runner”

Bazen basit oyunların gücü karşısında şaşırıyorum. Arkadaşlar arasında gerçek bir çekişmeye yol açabilen bu basit oyunlardan bir tanesi de Line Runner isimli Android oyunu. Oyun basit derken şaka yapmıyordum. Oyunda sadece iki temel hareket mevcut. Birisi zıplama diğeri ise çömelme. Tabi dokanmatik ekranınızın iki farklı köşesine dokunarak gerçekleştiriyorsunuz bu hareketleri. Asıl ölümcül bilgiyse uzun zıplama. Şayet uzun zıplamayı kullanmadan oynamaya kalkarsanız 150 civarı puanı asla geçemeyeceksiniz. Uzun zıplamak için zıplamaya birazcık uzun basmanız yeterli. Ne kadar sıra dışı değil mi?

Gelelim zıplayarak veya çömelerek ne yaptığınıza. Çöp adamımız bir çizgi üstünde koşmaya başlıyor, ki oyun isminden de anlayabilirisiniz (Çizgi koşucusu) karşımıza ise yerde yahut havada duran kutucuklardan engeller çıkıyor. İlk başta oyun çok hızlı akıyor gibi gelebilir, biraz sabretmeniz oyundan gerçekten zevk almanıza vesile olacaktır.

Oyunda yaklaşık 10 farklı harita mevcut. Eğer her yandığınızda haritaların rastgele değişmesini isterseniz Random harite getirme seçeneğide var. Bir de antreman modu mevcut, oyunu kavramak için. Line Runner yüksek puanlar almak için arkadaşlarınızla yarışabileceğimiz, keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Çöp adamınızın kutulara çarpınca ki şekli ve sesi bile gayet eğlenceli.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Line Runner Android oyununun birde ücretli versiyonu bulunmakta. Biz sizlere ilk olarak ücretsiz versiyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer bu versiyondan memnun kalırsanız ücretli versiyonu da satın alabilirsiniz. Ücretsiz versiyonu aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Selcuk Islamoglu

    Eğer Android’in neden herkes için daha kolay olduğu bu seride var, hem de acı:

    Cevapla

Yorum Yap