Android Oyunlar 1 Ağustos 2012, 07:00
Toy-Defender

Toy Defender

Toy Defender, bir tower defense oyunu. Oyunda oyuncakları kontrol ediyoruz. Oyunun konusu biraz ilginç olmuş. Oyunda, evinde uyumak isteyen bir bebeğimiz var. Bu bebek küçük olduğu için hastalıklara, virüslere dirençsiz. Korunması gerekiyor. Bu korunma olayını da oyuncak askerlerimiz hallediyor. Oyun neden tower defense? Çünkü bebeğin etrafında engeller, güvenlik kuleleri kuruyoruz. Ve savaş rüya alemlerinde geçiyor. Gökkuşakları, bulutlar çok güzel olmuş. Sanatsal açıdan on numara bir oyun olmuş.

Oyunda bebeğe saldıranlar hastalık yayan virüsler. Virüsleri bebekten uzak tutuyoruz oyuncak askerler vasıtasıyla. Bu askerler okçular, kuşlar olabiliyor. Mesela kuşun uçakla saldırı yapması çok orijinal olmuş.

Bütün tower defense oyunlarında olduğu gibi bunda da bir upgrade sistemi var. Zamanla haritalar değişiyor, zorlaşıyor, bosslar geliyor. Oynanış aynı, standart bir tower defense oyunu fakat konsept tamamen farklı olduğu için oyun diğer oyunlardan tamamen sıyrılıyor.

Oyunun grafikleri çok iyi olmuş. Yukarıda da yazdığımız gibi oyun sanatsal açıdan süper bir oyun. Çok şirin grafikler var. Animasyonlar da öyle. Eminiz ki grafiklerden memnun kalacaksınız.

Oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor. İndirip deneyebilirsiniz. Özellikle bu türü sevenler kesinlikle indirmeli. Uygulamaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (7)

 1. iris peker

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla
 2. ataman ayşegül

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla
 3. ragıp evrim

  bunu arıyordum

  Cevapla
 4. atlas falih

  Güzel oyun

  Cevapla
 5. birhan sabutay

  tanıtımlarınız da ki birçok oyunu denedim

  Cevapla
 6. atik zülal

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 7. zeynep öney

  güncel oyunları tanıtmanız çok iyi

  Cevapla

Yorum Yap