Mortal Skies 2, Android Uçak Oyunu

Android telefon veya tablette sensörler ile oynanabilecek uçak oyunlarından en iyilerinden birisi olan Mortal Skies 2 bu yazımızın konuğu. Gerek grafik gerek de ses efektleri bakımından kendi alanındaki tüm rakiplerinden üst seviyede olan Mortal Skies 2 Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta. 2. dünya savaşında geçen bir konuyu ele alan oyunda uçağımız ile bizlere verilen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. İlk etaplarda uçağı iyi kullanabilmek adına kolay görevler yer alsa da ileri ki bölümler bizi oldukça zorluyor.

Geliştirilebilen 13 farklı silah seçeneği bulunan oyunda her güncellemede artış gösteren bölümlerde yer almakta. Şimdilik 100 orta 9 da büyük oyun bölümü olmak üzere 109 bölüm bulunan oyunda oldukça zor etaplar sizleri bekliyor. Sağ tarafta ve üst kısımda bulunan göstergeler sayesinde oyun içerisindeki ekipmanlarınızı ve uçağın enerjisini rahatlıkla görebilirsiniz.

Mortal Skies 2 Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Mortal Skies 2 Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Eğer ki oyununun daha da gelişmiş bir versiyonunu almak isterseniz 1.21$’ı gözden çıkarmanız gerekiyor.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

  1. 16 Temmuz 2012, 19:39

    Gerçekten özenle yapılmış bir oyun.Arkadaşımın telefonunda çok oynarım bunu.Size de tavsiye ederim.Canınız sıkılınca oynayabilirsiniz.

    Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.