Android Oyunlar 30 Haziran 2012, 03:37
Plumber Androidsistem

Plumber, Android Zeka-Bulmaca Oyunu

Eskiden bilir misiniz, su borularını birbirine bağlayarak bir hat oluşturduğumuz bir oyun vardı. Bu oyunda amacımız boruları en iyi şekilde hazırlayarak belirtilen yere suyun varmasını sağlamaktı. Aynı bu mantık üzerinden geliştirilen bir Android oyun olan Plumber boş zamanlarımıza bizlere zevkli dakikalar ve düşündürücü dakikalar sunmayı hedefliyor. Google Play Store üzerine yeni eklenen oyunlardan birisi olan Plumber’ın kısa sürede iyi bir kullanıcı kitlesine ulaştığını da sizlere belirtmek isteriz.

Plumber dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu şekilde çalışmakta ve görsel olarak iyi bir grafik sunmaktadır. Oyun geliştiricilerinin Google Play Store üzerinde sundukları açıklamaya göre oyunda HD grafikler kullanılmaktaymış, tabi kullanılıyor olsa bile bunu görmemiz oldukça zorlaşıyor. Çünkü oyunda pek öyle bir grafik yok. Sade yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlayan Plumber 2 oyun modundan oluşuyor. Bunlardan birincisi olan Arcade modunda amacımız en iyi şekilde boruları yerleştirerek suyun istenilen yere ulaşmasını sağlayarak bonuslar toplamak. Challenge isimli oyun modunda ise bildiğimiz hikaye modu aktif oluyor. Bu mod üzerinde 200 farklı bölüm yer almakta. Birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da ilk bölümler oldukça basit, ileri ki bölümlerde ise zorluk derecesi oldukça artmakta.

Plumber isimli bu Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap