Android Uygulamalar 27 Haziran 2012, 00:21
Skype Androidsistem

Skype Android, 70 Milyon indirme Barajını Geçti

Google Play Store üzerinde en çok indirilen uygulamalar arasında uzun süredir yerini koruyan Skype, bu gün 70 milyon indirme barajını geçtiğini duyurdu. Bilindiği üzere Skype Android kullanıcıları için ücretsiz olarak Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta. En çok indirilen uygulamalar arasında bulunmasının en büyük nedeni de ücretsiz olması ve kullanıcı dostu bir yapıya sahip olması. Bilmeyen kullanıcılarımız için Skype’ın aynı bilgisayarda olduğu gibi görüntülü veya sesli sohbet imkanı sunan bir Android uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung, HTC, Sony Ericson, Motorola, LG, Sony gibi Android işletim sistemini kullanan firmaların üretmiş olduğu akıllı telefonlarda ve bunların dışında birçok markada rahatlıkla kullanılabilen Skype Android 1300’ün üzerinde cihazda rahatlıkla kullanılabilir konumdadır. Ücretsiz olarak görüntülü konuşma imkanını sağlayan Skype sayesinde isterseniz bilgisayardan Android telefon, tableti arayabilir veya isterseniz de Android tablet ve telefondan başka Android telefon ve tableti arayabilirsiniz. Eğer sizlerde bu uygulamayı Android cihazınızda denemek isterseniz, bu linki kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. berfin şebnem

    Televizyonun olmadığı yerlerde televizyon, radyonun olmadığı yerlerde radyo ve bilgisayarın olmadığı yerde de bilgisayara dönüşen Android cihazımı seviyorum. Bu uygulama ile ihtiyaçlarıma daha fazla cevap verecek onu daha çok sevecem 🙂

    Cevapla
  2. zaman bleda

    Uygulamanın yeni ve daha gelişmiş versiyonlarını merakla bekliyorum. Bu uygulamada oldukça güzel ancak çok daha iyi yapılabilirdi. Bir kaç yenilik ile daha kusursuz hale geleceğine eminim.

    Cevapla

Yorum Yap