HTC 27 Haziran 2012, 16:44
htc evo avea

HTC EVO 3D, Android 4.0.3 Güncellemesi

HTC’nin geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtmış olduğu gözlüksüz şekilde 3 boyutlu görüntü sunabilen modeli olan EVO 3D’ye bu gün itibarı ile Android 4.0.3 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Haziran-Temmuz ayı içerisinde çıkması beklenen bu güncellemenin bahsedildiği tarihte gelmesi HTC’nin kullanıcılarına karşı sözünü tuttuğunu göstermekte. Android 4.0.3 güncellemesi ilk olarak her zaman olduğu gibi Almanya’ya geldi. Bu güncellemenin burada sorunsuz bir şekilde yapılmasından sonra diğer ülkelere de güncelleme kısa sürede gönderilmeye çalışılacak. Ülkemizde de HTC EVO 3D’nin iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu düşünürsek, bu güncellemenin gelmesine sevinen en başta ülkeler arasında olduğumuz söylenebilir.

 298MB boyutunda sunulan bu güncelleme ile HTC EVO 3D’ye HTC Sense 3.6 kullanıcı arayüzü ve Android 4.0.3 işletim sistemi kurulmuş oluyor. Güncellemenin gelmesi ile birlikte EVO 3D üzerinde iyi bir performans artışı görüldüğü belirtilen haberler arasında yer almakta. İlk olarak Almanya’da sunulan bu güncellemenin yaklaşık 1-2ay sonrasında ülkemizde de bu güncelleme Türk kullanıcılara sunulacaktır. Tabi bu bizim öngördüğümüz bir tahmindir, bu güncellemede oluşabilecek herhangi bir sorun güncelleme süresinin daha da uzamasına veya daha da kısalmasına  olanak sağlayabilir.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. İSMAİL

  Bekle bekle ağaç olduk yaa gelsin bir an önce kaç ay oldu dağıtım başlayalı zaten bizim ülkemizede en son gelir yani htc kullanan iyi ülkelerden biriyiz fakat en son akla gelen biziz (hTC EVO 3D)

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Haklısınız ama ülkemizdeki geliştiricilerin az olması da bunun en büyük nedeni. Yani HTC’de çalışan 2-3 tepe yöneticimiz olsa ve geliştiriciler Türkçe içerik için yardım sağlasalar büyük ihtimal ilk alan ülkelerden birisi biz olurduk.

   Cevapla
 2. erkan yolaç

  Telfonunuzun güncellenmesini yapamıyorsanız 11820 yi arayın bilgisayarınıza bağlanarak yapıyorlar

  Cevapla
 3. Bilişim ve Teknoloji

  ne ne ne neeeee

  Cevapla

Yorum Yap