Android Oyunlar 27 Haziran 2012, 07:45
Block Puzzle

Block Puzzle, Android Puzzle Oyunu

Android telefon ve tabletlerde her kategoriden oyun ve uygulama bulmak artık neredeyse mümkün oldu. Bu yazımızda sizlere Zeka ve Bulmaca Oyunları kategorisinde yer alan Block Puzzle isimli Android oyundan bahsedeceğiz. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi, amacı verilen Puzzle’ı çözmeye dayanıyoruz. Google Play Store üzerine yeni eklenen bir oyun olan Block Puzzle 3 günde yakaladığı başarı sayesinde bizim gözümüze giren bir Android oyun oldu. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun 1MB boyutunda ve Android 1.5 ve üzeri sürümlerde rahatlıkla çalışabilmekte.

Eskiden tetrisler de zevkle oynanan ve o yılların en iyi oyunlarından olan Puzzle’ın bu oyun sayesinde Android telefon veya tablette rahatlıkla oynanabildiğini söyleyebiliriz. Oyunun Google Play Store açıklamasında ‘Yardım! Oyunu Bırakamıyorum’ şeklinde bir ifade yer almakta. Aslında az da olsa bu ifadenin doğruluğa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Boş zamanlarımızda hoş vakit geçirmek için iyi bir arkadaş olacak olan Block Puzzle oyununu bitirmek için iyi bir zaman dilimine ve pratik zekaya sahip olmanız gerekmekte.

Block Puzzle Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. hazım güçlü

    iyi bir tespit olmuş.her site de bunun gibi paylaşımlar bulamıyorum.

    Cevapla

Yorum Yap