Android Oyunlar 26 Haziran 2012, 11:48
One Touch Drawing

One Touch Drawing, Android Zeka-Bulmaca Oyunu

Sizlere bu yazımızda Google Play Store üzerinde oldukça popüler olan bir oyundan bahsetmek istiyoruz. One Touch Drawing isimli bu oyunda amacımız çok basit, lakin bu amacı gerçekleştirmek oldukça zor. Oyunca amacımız, verilen şekli dokunmatik ekranımız yardımıyla parmağımızla çizmek. Tabi bu amacı gerçekleştirmek için en önemli kuralımız aynı çizgiden iki kere geçmemek. Bu kural doğrultusunda oyun oldukça zor ve düşündürücü bölümlere sahip. Dokunmatik ekranımız ile en uyumlu şekilde çalışan One Touch Drawing boş zamanlarımızda en iyi dostumuz olacak bir Android oyun.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan One Touch Drawing 2.4MB boyutunda ve neredeyse 10 milyon indirme barajına yaklaşmış durumda. 140 farklı bölüm bulunan oyunda 2 oyun modu bulunuyor. Bu oyun modları ise, Normal ve Survival. Normal oyun modunu açtığımızda karşımıza mavi ve yeşil olmak üzere 2 farklı dünya karşımıza çıkıyor. Bu 2 seçenekten herhangi birini seçerek oyunun hikaye bölüme başlamış oluyoruz. Survival kısmında ise oyunda ilerleyebildiğimiz kadar ilerlememiz gerekiyor. Bu oyun modunda herhangi bir şekilde yapacağımız bir hata bizi oyununun en başına dönmemize sebebiyet veriyor.

Google Play Store üzerinde 14.400 kişinin kullandığı oya göre 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan alan One Touch Drawing düşük seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde de rahatlıkla çalışabilecek seviyededir. Oyun sade yapısı sayesinde bize düşündürücü ve huzurlu bir şekilde oyun oynamamızı sağlıyor. Oyun içerisinde müziğin olmaması da dikkatimizi bozmamak için çok iyi olmuş.

One Touch Drawing Android oyunu için hazırlanmış kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

One Touch Drawing Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Zekanızı zorlayacak bir oyun olan One Touch Drawing’de sizlere başarılar diliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. numan oytun

    bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

    Cevapla

Yorum Yap