Android Oyunlar 25 Haziran 2012, 23:45
Jewels Star

Jewels Star, Android Zeka-Bulmaca Oyunu

Eski zamanların vazgeçilmez oyunlarından birisi olan Jewels, Android oyunları arasında da popülerliği kazanmış durumda. Eski mantığını kaybetmeden devam eden Jewels Star’da aynı eskisi gibi 3 aynı cismi yan yana, alt alta getiriyor ve puanları toplamaya çalışıyoruz. İlk bölümlerinde bu durum bize oldukça kolay gelse de, ileri ki bölümlerde bu iş oldukça zor olmakta. Google Play Store üzerinde 30 milyon indirme sınırına yaklaşan Jewels Star’ı sizlerin de çok seveceğinden eminiz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Jewels Star Android oyunu sahip olduğu grafik ve ses kalitesi sayesine iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasının yanı sıra 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir puana sahip olmasıyla göz doldurmaktadır. 5.3MB boyutunda olan oyun Android 1.6 ve üzeri seviye orta seviye olarak tabir ettiğimiz tüm Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışmaktadır. Dokunmatik ekran ile tam uyum gösteren Jewels Star sahip olduğu 198 bölümle de kolay kolay bitirilebilecek bir oyun olmamakta. Boş zamanlarımızda iyi bir arkadaş olacağını düşündüğümüz Jewels Star’ı aşağıdaki bağlantı sayesinde Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. açılay sırma

  yine androidsistem.net farkı.

  Cevapla
 2. hüner avni

  gayet güzel olmuş

  Cevapla
 3. gülsu evin

  bunu arıyordum

  Cevapla
 4. angın saffet

  artık herşey android : )

  Cevapla

Yorum Yap