Android Oyunlar 24 Haziran 2012, 00:08
Ninja Rush HD

Ninja Rush HD Android Savaş Oyunu

Bu gün sizlere tanıtacağımız 2. savaş oyunu olan Ninja Rush HD ile karşınızdayız. İsminden de anlaşılacağı gibi oyun içerisinde kullanmış olduğumuz kahramanımız bir ninja. Ninja’ya yardım ederek düşmanlarını öldürmemiz gerekiyor, tabi bunun yanında yolda bulunan engellere de dikkat etmek gerekiyor. Grafik bakımından oldukça iyi olduğu söylenebilen Ninja Rush HD’nin orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilmektedir. Google Play Store üzerinde yeni yer alan bu oyun kısa sürede Android oyunlar kategorisinde popüler bir oyun olmuştur.

Dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu şekilde çalışan Ninja Rush HD Android oyunu 2.9MB gibi düşük bir boyuta sahiptir. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Ninja Rush HD oyununda kahraman ninjamızı en iyi şekilde kullanarak en yüksek puanı almaya çalışmamız gerekiyor. Her oyundan sonra sunulan stat kısmı sayesinde oyun içerisinde almış olduğunuz puan ile dünya üzerindeki sıranızı da rahatlıkla görebilirsiniz. Oyunu ilk oynamaya başladığımızda biraz zor gibi görünse de kısa sürede adapte olarak rahat bir oyun keyfi sürüyoruz. Tabi oyun içerisinde ne kadar ilerleme gösterirseniz karşınıza o kadar engel ve düşman çıkmakta.

Ninja Rush HD Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. neveser maide

    Android konusunda çok iyi oyunlar tanıtıyorsunuz.

    Cevapla
  2. yalım gülgen

    manyakmış bunlar

    Cevapla

Yorum Yap