Android Uygulamalar 24 Haziran 2012, 20:49
Official UEFA EURO Androidsistem

Euro 2012 Artık Android Telefonumuzda

Euro 2012’nin çeyrek finalinin bitmesine kısa bir zaman kala, sizlere tanıtacağımız Android uygulama sayesinde Euro 2012’nin tüm gelişmelerini yakından takip edebileceksiniz. UEFA tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama sayesinde oynanan tüm maçların canlı sonuçlarını, maç hakkında sunulan haberleri, fotoğrafları ve gollerin videolarını ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu Android uygulaması birçok kullanıcıdan ortalamanın üzerinde bir puan almıştır. 3 milyon indirme barajına yaklaşan uygulama 5.3MB yükleme dosyasına sahiptir.

   

Kullanım dili olarak İngilizce olan uygulama, sade yapısı sayesinde bizlere hiçbir zorluk çıkarmamaktadır. Gün içerisinde devamlı şekilde güncellenen haber bülteni ile takımlar ve futbolcular hakkındaki tüm gelişmeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kullanışlı fotoğraf galerisi ile de maç sırasında ve sonrasında çekilmiş olan fotoğrafları rahatlıkla inceleyebilme imkanına sahipsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın Türk kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiğini de belirtmek isteriz. Sizlerde bu uygulamayı denemek isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. zorbey samet

  Android uygulamaları gördükçe bu platforma hayran kalmamak elde değil. Ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa girip uygulamasını arıyorum ve büyük ihtimalde buluyorum. Artık bir alışkanlık halini aldı.

  Cevapla
 2. asım aysın

  Günlerdir buna benzer bir uyulama arıyordum. İndirmeye hemen başlıyorum. Umarım telefonda bir sorun çıkarmadan çalışır ve anlattığınız gibidir. Bundan sonra bir uygulamayı aramaya başlamadan önce sitenize bakacağım.

  Cevapla
 3. rıfkı canan

  Gördüğüm en ayrıntılı ve geniş uygulama sitesi burası. Harika ve kolay anlaşılır bir tasarıma sahip olmasının yanında uygulamaların ayrıntılarını vermeniz oldukça işime yarardı.

  Cevapla
 4. seza gujan

  Uygulamaya zamanla alışıyorsunuz ve bir süre sonra vazgeçilmeziniz oluyor. Şuana kadar benim ihtiyaç duyduklarımı karşıladı bundan fazlasına ihtiyacım hiç olmadı bu sebeple benim için gayet iyi bir uygulama indirmenizi öneririm.

  Cevapla
 5. şükrü aysu

  Android uygulamaları gördükçe bu platforma hayran kalmamak elde değil. Ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa girip uygulamasını arıyorum ve büyük ihtimalde buluyorum. Artık bir alışkanlık halini aldı.

  Cevapla

Yorum Yap